KONST / Litografier / Färglitografi 12191161
nr 1219 1161
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Korea. Signerad, numrerad 11/20, Motivet: 80x106 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:06:47
700 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr